O NÁS

Powerfit je privátní fitness centrum, kde se cvičí pouze pod vedením osobních trenérů. Snažíme se tak přinést našim klientům maximální komfort, ať už formou profesionálního přístupu našich trenérů, velkorysého prostoru na cvičení nebo soukromím v prostorách mimo hlavní sál.

Zaměřujeme se především na individuální tréninky. Každý náš klient projde počáteční diagnostikou pohybového aparátu a poté si po diskusi s trenérem stanoví cíle. Naší filozofií je především naučit klienty pohybovat se správně a bezbolestně, aby mohli pohodlně zvládat každodenní zátěž, které je naše tělo vystavováno. Jsme schopni řešit bolestivé stavy, pooperační a poúrazovou rekonvalescenci, cvičením předcházet bolestem a zraněním, naučit sportovce správné technice a souhře jejich svalů pro maximální výkon, zaměřit se na redukci hmotnosti a úpravu jídelníčku nebo se prostě jenom pravidelně hýbat. Pokud to situace nebo klient vyžaduje, konzultujeme klientův stav s fyzioterapeutkou, která nám pomáhá získat ucelený pohled na problematiku. Samozřejmostí je i psychická podpora a motivace dosáhnout nastavených cílů.

Okrajově se u nás také konají kruhové tréninky, kde se v přátelské atmosféře maká na fyzické kondici v rámci intervalového zatížení.

Budeme rádi, když nás přijdete osobně vyzkoušet.

2019_01_POWERFIT_JPG_HR-1280811