PRIVATE

FITNESS

CZ
EN

MARTIN JIROUŠ - OSOBNÍ TRENÉR

motto: 

Kdo chce, hledá způsoby. 

Kdo nechce, hledá důvody.

Sportu se věnuji od mala. V šesti letech jsem začal hrát fotbal a měl jsem to štěstí, že jsem se dokázal prosadit mezi profesionály, kde jsem strávil deset let. Během své kariéry jsem začal hledat cesty, jak se neustále zlepšovat a posouvat svůj výkon po stránce fyzické i psychické. Vážné zranění kolene pro mě bylo impulsem ke studiu trenérského kurzu a zároveň k ukončení profesionální kariéry, během které jsem nasbíral spoustu zkušeností od výborných trenérů i fyzioterapeutů. 

 

Jako osobní trenér pracuji od roku 2015. Při práci se svými klienty se snažím poskytnout perfekní servis při každé lekci. Každý má své osobní potřeby a cíle a podle toho se k němu snažím přistupovat. Zásady, kterých se držím při své práci jsou kvalitní diagnostika, individuální nastavení splnitelných a reálných cílů a technicky správné provedení každého cvičení. V neposlední řadě se snažím, aby po tréninku každý odcházel s dobrou náladou a plný optimismu.

vzdělání a kurzy:

Fitness trenér- Norman’s academy (2014)

Základy zdravé výživy- Norman’s academy (2014)

Základy rehabilitačního cvičení a trenérská kineziologie- Norman’s academy (2014)

Cvičení na závěsném systému TRX (2014)

Velké a malé míče- IQ Pohyb (2015)

Držení těla a svalové řetězce-IQ pohyb (2015)

Power Plate level 1- Power plate Czech Academy (2015)

Silový trénink pro fyzioterapeuty I.- Rehaeduca (2016)

Sportovní kurz DNS I.- Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře (2017)

Kontakty

T  +420 732 223 674

info@powerfit.cz

ELIŠKA VANÍČKOVÁ  |  OSOBNÍ TRENÉRKA

Cvičení je moje závislost, moje vášeň. Jako malá jsem závodně tancovala Rock and roll a Aerobic a chodila jsem na sportovní základku, kde jsem se dostala do výběrové skupiny Popbalet. Díky tomu jsem mohla navštěvovat nejrůznější taneční a sportovní workshopy. V 16ti letech jsem začala navštěvovat taneční skupinu HDC a pomalu jsem začala nacházet svoji zálibu v oblasti fitness. 

 

Po několika letech cvičení a posilování jsem se rozhodla, že vyměním kancelářskou židli za činky a začala jsem navštěvovat trenérskou školu Improve Academy, navštěvovala nejrůznější kurzy, pozorovala jsem trenéry ve fitku a pomalu jsem se dostávala k lidem, kteří mi pomáhají na mojí cestě, tak jako budu pomáhat já Vám. Budu Vás motivovat, pomáhat Vám vytrvat ve Vaši cestě a naučím Vás jak správně a zdravě cvičit.

 

Neustále zkouším něco nového a překonávám svoje možnosti. Život je totiž úžasný, plný nekonečných možností. Nemám ráda stereotyp, každý den zkouším nejrůznější tréninky, kruháče a výzvy. Měla jsem strach z vody- začala jsem plavat. Měla jsem strach z výšek, každý týden lezu na stěně. Absolutně jsem cvičení a fitness propadla, proto jsem se rozhodla na podzim závodit v Bikini fitness a sama jsem se svěřila do rukou profesionála. Protože ve dvou se to lépe táhne a já chci vidět výsledky, tak jako je uvidíte Vy, a nebo alespoň odcházet s pocitem dobře odvedené práce a úsměvem na tváři.

 

 

Vzdělávání a kurzy:

Fitness trenér | Improve Academy

Funkční trenér | Yoda Institut

Core | Yoda Institut

Balanční pomůcky | Redfit Academy

Zavěsný posilovací systém | Redfit Academy

Body styling | Redfit Academy

Instruktor vybračních plošin | Redfit Academy

 

Kontakty

T  +420 603 809 763

info@powerfit.cz

PRIVATE

FITNESS